b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Dzień Mamy w Manufakturze Cukierków

Termin:
2017-05-27 do 2017-05-28
Firma / instytucja:Manufaktura Cukierków
Miasto:Toruń
Kategoria:Inne
Koszt uczestnictwa:10zł
Wiek:Od 2 l.
Dokładny adres:87-100 Toruń, ul. Szeroka 33
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Co powiecie na olbrzymi lizak z wyjątkową dedykacją dla ukochanej Mamy? Co prawda każda obdarowana Mama pewnie będzie się zastanawiała nad tym, czy schrupać go od razu, czy zostawić na pamiątkę? Obojętnie jakie rozwiązanie Drogie Mamy wybierzecie, to zawsze będzie dobre, wszak liczy się pamięć o najbardziej na świecie ukochanej osobie, dobry pomysł i dobra zabawa bo wszystko to możecie mieć w ramach "Dnia Mamy w Manufakturze Cukierków". 

Od 27 i 28 maja Manufaktura Cukierków zaprasza dzieci i oczywiście Mamy na wyjątkowo słodkie, rodzinne warsztaty dla Mam i dzieci - bez względu na wiek!

Przy tej okazji poznacie tajniki tej słodkiej produkcji. Wszystko ręcznie! A rozkoszowaliście się smakiem i aromatem jeszcze ciepłych cukierków czy lizaków? Jeśli  nie to nie zastanawiajcie się i spróbujcie! 

Manufaktura Cukierków z okazji Dnia Mamy ufundowała 3 nagrody dla Mam i dzieci - Użytkowników serwisu Miasto z Dzieckiem! 

Wśród wszystkich, którzy udostępnią Facebookowy post serwisu Miasto z Dzieckiem dotyczący  "Dnia Mamy w Manufakturze Cukierków"  oraz polubią Facebookowy profil Manufaktury Cukierków  rozlosujemy 3 nagrody ufundowane przez oczywiście Manufakturę Cukierków!

I nagroda (do wyboru) 2 vouchery, 2 rożki, 2 lizaczki małe lub duży lizak z dedykacją na Dzień  Mamy

II nagroda to voucher, rożek i lizaczek​

III nagroda to rożek oraz lizak za 12 zł​

Tak wiec wszystkiego naj, naj, najukochańszego od Manufaktury Cukierków i serwisu Miasto z Dzieckiem dla wszystkich Mam!

 

 

Twój kalendarz
Dzień Mamy w Manufakturze Cukierków