b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Elegancka Rowerowa Masa Krytyczna

Termin:
2017-05-20, godzina: 16:00
Firma / instytucja:Stowarzyszenie Rowerowy Toruń
Miasto:Toruń
Kategoria:Impreza plenerowa
Dokładny adres:Rynek Nowomiejski, Toruń
Wydarzenie odbywa się:Na świeżym powietrzu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

Kolejna Rowerowa Masa Krytyczna już w tę sobotę! Tym razem panować niepodzielnie będzie elegancja. Stowarzyszenie Rowerowy Toruń zaprasza wszystkie mamy, ojców, babcie, dziadków ciocie i wójków z dziećmi i bez dzieci na Elegancką Rowerową Masę Krytyczną. Organizatorzy i sponsorzy zapowiadają masę atrakcji nie tylko rekreacyjnych. 

Jak zwykle zwracamy uwagę na to, aby koniecznie sprawdzić stan rowerów - bezpieczeństwo ponad wszystko. 

W tę majową sobotę będziemy, oprócz promowania roweru, jako najlepszego środka transportu w mieście, pokazywać, że szyk i elegancję uczestniczek i uczestników nie koliduje z jazdą na rowerze. I pięknie wyglądając, w atrakcyjny, bo najtańszy i najzdrowszy sposób, możemy dotrzeć do pracy, szkoły, czy na spotkanie z przyjaciółmi. Jazda na rowerze, również z dziećmi, nie może być przeszkodą aby nie założyć zwiewnej sukienki, szpilek, garnituru czy choćby marynarki. A dla nas samych to czas aby po zimowym leniuchowaniu (bo przecież w kwietniu pogoda nas nie rozpieszczała) odbudować kondycje i znowu poczuć jak atrakcyjne jest spędzanie czasu na rowerze. Przy okazji zaszczepiamy miłość do "dwóch kółek" naszym dzieciom. 

Jak się domyślacie organizatorzy namawiają wszystkich do eleganckiego stroju!

Przed startem przejazdu odbędą się konkursy dla najbardziej eleganckich rowerzystek i rowerzystów. Nagrodami będą zaproszenia do toruńskich kawiarni, restauracji, salonów urody, teatrów, itp.

Trasa przejazdu liczyć będzie prawie 14 km. Przejedziemy m.in, ulicą Bulwar Filadelfijski, Reja, Mickiewicza i Bydgoską. Zakończenie tradycyjnie na Rynku Staromiejskim. 

Więcej informacji znajdziecie na stronach Rowerowego Torunia

 

 

Uwagi:Przejazd odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.
Twój kalendarz
Elegancka Rowerowa Masa Krytyczna