b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

BAJKI Z RZUTNIKA

Termin:
2017-05-20, godzina: 15:00
Firma / instytucja:Centrum Sztuki Współczesnej
Miasto:Toruń
Kategoria:Warsztaty
Koszt uczestnictwa:8zł
Wiek:Od 5 l. do 8 l.
Dokładny adres:Toruń, Wały Generała Władysława Sikorskiego 13
Czy wydarzenie wymaga wcześniejszych zapisów?Tak
Wydarzenie odbywa się:W pomieszczeniu
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny:Nie
Opis:

W dzieciństwie, a było to bardzo dawno temu, oglądałem te bajki, które emitowały Uwaga! całe dwa programy ówczesnej TV. Ale nie przypominam sobie abym oglądał historię  "Żółwia Twardowskiego". Na spotkanie z nim dla mnie już trochę za późno, ale dla dzieci absolutnie nie. Podobno to wielki globtroter, a w związku z tym i z faktem, że wakacje już tak blisko, czas zacząć planować, te wielkiej i te całkiem niedalekie (choć równie niesamowite i pełne atrakcji) letnie wyprawy.

Kolejne spotkanie i warsztaty z cyklu "Bajki z rzutnika". W trakcie warsztatów po seansie dzieci wykonają własny globus, który pomoże im w planowaniu niesamowitych i pełnych atrakcji podróży. Ciekawe jakie nowe lądy i kontynenty na nim się znajdą? Tu dzieci puszczą wodze swojej niesamowitej wyobraźni.

"Bajki z rzutnika" to cykl wyjątkowych spotkań, skierowany dla dzieci jak i również dla mamy, taty oraz innych opiekunów, którzy chcą w ten atrakcyjny sposób spędzić sobotnie przedpołudnie. Dorośli odbiorcy będą mieli okazję wybrać się w sentymentalną podróż w lat swojego dzieciństwa, kiedy to rzutnik Ania służył do wyświetlania bajek na ścianie. Dla dzieci zaś, będzie to zupełna nowość. Więc cykl ten stanowi atrakcję samą w sobie i to nie tylko dla dzieci ale także dla ich rodziców i opiekunów.

Spotkanie odbywa się w ramach Toruńskiej Nocy Muzeów.

 

 

Uwagi:Obowiązują zapisy pod mailem: czytelnia@csw.torun.pl lub nr
tel. 56 610 97 24.
Informacja dla rodziców: do projekcji wykorzystany zostanie rzutnik ANIA! Czy pamiętacie jak wyglądał?
Twój kalendarz
BAJKI Z RZUTNIKA