Atrakcje dla dzieci, wydarzenia, urodziny - Toruń, Bydgoszcz

Zapraszamy do korzystania z serwisu przeznaczonego dla tych z Państwa, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom wszechstronny rozwój i ciekawie spędzić czas. Każdy w tym miejscu dowie się o aktualnych warsztatach, zajęciach i innych atrakcjach, które czekają na jego dzieci i rodzinę w Toruniu oraz Bydgoszczy. Współpracujemy m.in. z instytucjami kultury, klubami sportowymi i specjalistami, którzy na bieżąco informują nas o swojej ofercie dla rodzin i dzieci. Patronujemy ciekawym przedsięwzięciom podejmowanym w naszych miastach. Serwis powstał z inicjatywy rodziców dla innych rodziców.

Wydarzenia z kategorii Impreza plenerowa (3):

Radosne i bezpieczne wakacje 2018 - SZALEŃSTWO WAKACYJNYCH KOLORKÓW
2018-07-16 do 2018-07-20 Impreza plenerowa
Kolejne wakacje z Domem Harcerza w Toruniu i animacjami w Piernikowym Miasteczku. W tym tygodniu podziałacie artystycznie, ale wyjścia i wycieczki też będą. Takie i inne atrakcje pod okiem ...
Radosne i bezpieczne wakacje 2018 - Wakacje z Szachami
2018-07-23 do 2018-07-27 Impreza plenerowa
Kolejne wakacje z Domem Harcerza w Toruniu i animacjami w Piernikowym Miasteczku. Będziemy grać w szachy z panem Pawłem.
Radosne i bezpieczne wakacje 2018 - WAKACYJNI  WŁÓCZYKIJE
2018-07-30 do 2018-08-03 Impreza plenerowa
Kolejne wakacje z Domem Harcerza w Toruniu i animacjami w Piernikowym Miasteczku. Będziecie włóczyć razem z panią Anitą, ale będą też animacje, warsztaty i inne atrakcje.