b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Atrakcje dla dzieci, wydarzenia, urodziny - Toruń, Bydgoszcz

Zapraszamy do korzystania z serwisu przeznaczonego dla tych z Państwa, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom wszechstronny rozwój i ciekawie spędzić czas. Każdy w tym miejscu dowie się o aktualnych warsztatach, zajęciach i innych atrakcjach, które czekają na jego dzieci i rodzinę w Toruniu oraz Bydgoszczy. Współpracujemy m.in. z instytucjami kultury, klubami sportowymi i specjalistami, którzy na bieżąco informują nas o swojej ofercie dla rodzin i dzieci. Patronujemy ciekawym przedsięwzięciom podejmowanym w naszych miastach. Serwis powstał z inicjatywy rodziców dla innych rodziców.

Wydarzenia z kategorii Warsztaty (3):

Sobotnie Poranki Plastyczne
2019-05-25 do 2019-06-01 Warsztaty
Pełne atrakcji warsztaty plastyczne dla najmłodszych dzieci. Co tydzień nowy temat. Co tydzień inna technika. Co tydzień nowe dzieło sztuki. Zawsze dobra zabawa rozwijająca dziecięcą ...
Artystyczne Warsztaty MIxmedialne - „Konieczność nawiązania komunikacji Technixów z Florsusami- Werbiki ratujcie Laflorę”
2019-05-31 do 2019-06-01 Warsztaty
Studenci inspirują dzieci! Studenci III roku UMK Sztuki Mediów zapraszają dzieci do poeksperymentowania w świecie mixmediów. Spotkaliście się już z mixmediami? To koniecznie zobaczcie jak ...
Warsztaty Kręcenia Lizaka - Dla Każdego!
2019-12-31 Warsztaty
Zapraszamy małych i dużych na nasze Wydarzenie czyli wspólne kręcenie lizaków :) Każdego weekendu możecie wpaść i uczestniczyć w warsztatach kręcenia Lizaków !