b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Atrakcje dla dzieci, wydarzenia, urodziny - Toruń, Bydgoszcz

Zapraszamy do korzystania z serwisu przeznaczonego dla tych z Państwa, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom wszechstronny rozwój i ciekawie spędzić czas. Każdy w tym miejscu dowie się o aktualnych warsztatach, zajęciach i innych atrakcjach, które czekają na jego dzieci i rodzinę w Toruniu oraz Bydgoszczy. Współpracujemy m.in. z instytucjami kultury, klubami sportowymi i specjalistami, którzy na bieżąco informują nas o swojej ofercie dla rodzin i dzieci. Patronujemy ciekawym przedsięwzięciom podejmowanym w naszych miastach. Serwis powstał z inicjatywy rodziców dla innych rodziców.

Wydarzenia z kategorii Warsztaty (3):

SOBOTNIE PORANKI PLASTYCZNE
2018-04-07 do 2018-04-28 Warsztaty
Warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Dzieci wraz z opiekunami tworzą własne dzieła sztuki rozwijając wyobraźnię, kreatywność i aktywność twórczą w różnych technikach plastycznych
Warsztaty ceramiczne
2018-04-21 Warsztaty
Lubicie pobrudzić się, a przy okazji własnoręcznie stworzyć coś wyjątkowego? Dom Muz przy ul. Poznańskiej zaprasza na kolejne atrakcyjne warsztaty ceramiczne dla dzieci i dorosłych.
Bajki z rzutnika
2018-04-21 Warsztaty
CSW Toruń zaprasza dzieci i rodziców na kolejne spotkanie z rzutnikiem Ania, bajkami sprzed lat i dodatkowymi warsztatowymi atrakcjami.