b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Atrakcje dla dzieci, wydarzenia, urodziny - Toruń, Bydgoszcz

Zapraszamy do korzystania z serwisu przeznaczonego dla tych z Państwa, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom wszechstronny rozwój i ciekawie spędzić czas. Każdy w tym miejscu dowie się o aktualnych warsztatach, zajęciach i innych atrakcjach, które czekają na jego dzieci i rodzinę w Toruniu oraz Bydgoszczy. Współpracujemy m.in. z instytucjami kultury, klubami sportowymi i specjalistami, którzy na bieżąco informują nas o swojej ofercie dla rodzin i dzieci. Patronujemy ciekawym przedsięwzięciom podejmowanym w naszych miastach. Serwis powstał z inicjatywy rodziców dla innych rodziców.

Wydarzenia z kategorii Warsztaty (18):

Warsztaty wokalne „Akademia piosenki”
2017-11-25 Warsztaty
Promowane
Dla wszystkich tych, którzy odkryli w sobie talent wokalny oraz tych, którzy chcą ten talent odkryć w Domu Harcerza w Toruniu warsztaty dla dzieci i młodzieży. Czas spróbować swoich sił ...
Teatr bez spiny – gry impro
2017-11-24 Warsztaty
Tym razem coś dla młodzieży i nie tylko. Warsztaty teatralne połączone z coraz popularniejszymi warsztatami improwizacji teatralnej. Toruńskie Stowarzyszenie tarTak zaprasza wszystkich, ...
Warsztaty kaligrafii japońskiej
2017-11-24 Warsztaty
Jeszcze jedno spotkanie dla dzieci i dorosłych ze sztuką Dalekiego Wschodu. Czy kaligrafia japońska to sztuka pisania czy dzieło sztuki? Dowiecie się tego w toruńskiej Kamienicy pod Gwiazdą ...
Dawno, dawno temu - Klub Młodych Muz
2017-11-25 Warsztaty
Czy czytając po raz kolejny Waszym dzieciom bajkę na dobranoc, nie mieliście ochoty opowiedzieć im własnej, wymyślonej przez Was historii? Jak to zrobić opowiedzą Wam w Domu Muz w Toruniu.
SOBOTNIE PORANKI PLASTYCZNE
2017-11-25 do 2018-12-22 Warsztaty
Warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Dzieci wraz z opiekunami tworzą własne dzieła sztuki rozwijając wyobraźnię, kreatywność i aktywność twórczą w różnych technikach plastycznych
Warsztaty przyrodnicze "Mały naukowiec" Edycja 17/18
2017-11-25 Warsztaty
Comiesięczne spotkanie dla najstarszych uczestników warsztatów "Mały Naukowiec" z Fundacją Aleksandra Jabłońskiego w Toruniu. Dzieci i poważne eksperymenty z fizyki i chemii.
Casting do zespołu wokalnego Funkey Group.
2017-11-27 Warsztaty
Być może udział w tym castingu to początek wielkiej kariery scenicznej? Nie dowiecie się tego jeśli w nim nie weźmiecie udziału. Dom Harcerza w Toruniu zaprasza.
Warsztaty przyrodnicze "Mały naukowiec" Edycja 17/18
2017-11-28 do 2017-12-21 Warsztaty
Jak naukowiec potrafi zainteresować dzieci takimi trudnymi tematami jak fizyka, chemia czy astronomia? Fundacja Aleksandra Jabłońskiego w Toruniu zaprasza na wyjątkowe warsztaty przyrodnicze.
Kobieca Manufaktura – świece
2017-11-29 Warsztaty
Wyobraźcie sobie, jak może być przyjemny jesienny wieczór w domu, przy blasku świec? A jeśli wykonacie je same! Atrakcyjne warsztaty dla pań (również z dziećmi). Toruń, Okólna, Dom Muz.
Bądź EKO z biblioteką - "Ekołatka"
2017-11-30 Warsztaty
Dzieci uczą się dbać o środowisko! Jak segregować śmieci, jak wykorzystać twórczo coś co już jest nam niepotrzebne i dlaczego to wszystko robić? Zaprasza biblioteka przy Kościuszki.