b1
Wyszukiwarka wydarzeń
Wybierz datęUsuń datę
szukanie zaawansowane
Wybierz datęUsuń datę

Atrakcje dla dzieci, wydarzenia, urodziny - Toruń, Bydgoszcz

Zapraszamy do korzystania z serwisu przeznaczonego dla tych z Państwa, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom wszechstronny rozwój i ciekawie spędzić czas. Każdy w tym miejscu dowie się o aktualnych warsztatach, zajęciach i innych atrakcjach, które czekają na jego dzieci i rodzinę w Toruniu oraz Bydgoszczy. Współpracujemy m.in. z instytucjami kultury, klubami sportowymi i specjalistami, którzy na bieżąco informują nas o swojej ofercie dla rodzin i dzieci. Patronujemy ciekawym przedsięwzięciom podejmowanym w naszych miastach. Serwis powstał z inicjatywy rodziców dla innych rodziców.

Lista wydarzeń (18):

Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-09-23 Sport
Promowane
Chcecie zobaczyć, jak Wasze dzieci będą wyprowadzać "Katarzynki" w pierwszym meczu nowego sezonu? Razem z drużyną Energi Toruń rusza "Dziecięca Eskorta" na sezon 2017/2018!
Kiermasz na Rudaku
2017-09-18 do 2017-09-22 Kiermasz
Powakacyjny kiermasz książek na Okólnej w Toruniu 800 tytułów za bezcen. Literatura dla dzieci i dorosłych. Brać, przebierać, z pewnością znajdziecie coś atrakcyjnego.
„Origami”
2017-09-22 Warsztaty
Dla wszystkich lubiących sztukę Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą w Toruniu warsztaty plastyczne. Poprowadzi je pan Hajime Watanabe.
„XLVI Zlot Pieczonego Ziemniaka”.
2017-09-23 Impreza plenerowa
3 trasy piesze, 1 trasa rowerowa, konkursy, grochówka, która w plenerze smakuje wyjątkowo - to atrakcje dla dzieci i rodziców zaplanowane przez OM PTTK w Toruniu.
Oscylacje
2017-09-23 Warsztaty
Kolejne warsztaty dla dzieci z pogranicza nauki i sztuki w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu. Poczujecie i zobaczycie jak wszystko drga i oscyluje. Czy uda się stworzyć piaskowe obrazy?
„Chodź gwiazdeczko zabawimy się w kółeczko” - czyli koncert na nieboskłonie
2017-09-23 Koncert
Kolejny sezon z projektem "Czas dla Nas" Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Koncert dla dzieci w ramach Festiwalu "Siły Natury - Ziemia, planety, gwiazdy". Atrakcje muzyczne gwarantowane!
"Baśń o Złotej Rybce"
2017-09-26 do 2017-09-29 Spektakl
Nowy sezon i premiera na jego początek. Baj Pomorski w Toruniu zaprasza dzieci na opowieść o rybce, rybaku i jego zachłannej żonie.
"Jacek i Placek na tropie księżyca"
2017-09-26 Spektakl
Kornel Makuszyński i jego dwaj sławni bliźniacy, piosenki Lady Pank i słynna kradzież w tle czyli Teatr Muzyczny w Toruniu zaprasza dzieci i młodzież na kolejną premierę.
Przygoda na łące
2017-09-27 Warsztaty
Pełne atrakcji zajęcia dla małych dzieci wraz z rodzicami w filii nr 5 Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu. Doskonałe wstęp do świata książek!
"Jacek i Placek na tropie księżyca"
2017-09-27 Spektakl
Kornel Makuszyński i jego dwaj sławni bliźniacy, piosenki Lady Pank i słynna kradzież w tle czyli Teatr Muzyczny w Toruniu zaprasza dzieci i młodzież na kolejną premierę.