O nas

Witamy serdecznie w serwisie Miasto z Dzieckiem. Serwis tworzony jest przez rodziców dla rodziców mieszkających lub spędzających czas w Toruniu i Bydgoszczy - miastach nasyconych atrakcjami kulturalnymi i rozrywką. Pomysł na stworzenie serwisu zrodził się z przekonania, że omija nas wiele ciekawych wydarzeń, mimo iż spędzamy bardzo dużo czasu, przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu informacji o tym, co, gdzie, kiedy.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w serwisie Miasto z Dzieckiem znalazły się informacje o tym wszystkim, czego rodzic może poszukiwać dla swoich pociech, a jeśli cokolwiek pominęliśmy, liczymy na to, że Wy-drodzy Rodzice- podzielicie się z nami swoimi uwagami lub spostrzeżeniami. Chętnie wysłuchamy każdej ciekawej sugestii, która może uzupełnić serwis Miasto z Dzieckiem.

Zachęcamy Was do korzystania z udogodnień, które pozwolą Wam wcześniej uzyskać informację o zbliżających się wydarzeniach – Waszego osobistego kalendarza, który ułatwi planowanie czasu z waszymi dziećmi oraz wkrótce z newslettera. Jeśli macie coś ciekawego do przekazania innym rodzicom, chcecie podzielić się swoją wiedzą lub np. umiejętnościami tworzenia rękodzieła z dziećmi lub dla dzieci, napiszcie do nas: kontakt@miastozdzieckiem.pl

Życzymy miłego serfowania i czekamy na Wasze opinie i sugestie. Redakcja serwisu Miasto z Dzieckiem.